Imprezy firmowe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Elegancki wystrój w połączeniu z wybornym menu oraz profesjonalnym cateringiem stanowią bardzo dobrą podstawę do organizacji imprez firmowych.

Elegancki wystrój w połączeniu z wybornym menu oraz profesjonalnym cateringiem stanowią bardzo dobrą podstawę do organizacji imprez firmowych. Dodatkowym atutem jest lokalizacja Restauracji Satyna na obrzeżach centrum Łodzi. Umożliwi to łatwy dojazd zarówno mieszkańcom, jak i osobom spoza miasta. W niedużej odległości znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, a w pobliżu znajdują się parkingi, gdzie osoby zmotoryzowane mogą pozostawić swoje auta. 

Imprezy firmowe oraz integracyjne odbywają się w Sali Bankietowej Satyna, która urządzona została elegancko z elementami stylu glamour i pałacowego.

Ekskluzywny wygląd wnętrza podkreślają efektowne obicia krzeseł z satyny, ozdobne i bogate żyrandole oraz ciężkie i efektowne zasłony. Poszczególne elementy tworzą spójną całość odpowiednią do organizacji spotkań biznesowych. W takim otoczeniu mogą Państwo uczcić jubileusz firmy, zorganizować wigilię pracowniczą lub imprezę teambuildingową. Dopełnieniem efektownego wystroju jest bogata oferta gastronomiczna utrzymana na wysokim poziomie.

Skontaktuj się