Blog

Przeczytaj nasze wpisy na blogu

 • Studniówka marzeń w restauracji Satyna
  30/01/2024 0 Komentarze
  Jak zorganizować studniówkę marzeń?

  Zgodnie z tradycją bal maturalny odbywa się w styczniu i lutym, jednak warto zająć się przygotowaniami jak najwcześniej. Dla wielu uczniów jest to jedno z najważniejszych imprez w życiu, a także świetny moment na odstresowanie się przed zbliżającą się maturą. By zabawa się udała, potrzebny jest dobry plan. Jak zorganizować studniówkę? Przeczytaj poniższy artykuł i poznaj niezawodne wskazówki!

  Dowiedz się więcej
 • Sala na studniówkę w Łodzi
  04/01/2024 0 Komentarze
  Sala na studniówkę - czym się kierować przy jej wyborze?

  Z pewnością dla każdego młodego człowieka jednym z najważniejszych wydarzeń jest egzamin dojrzałości. Jednak zanim do niego przystąpią maturzyści mogą na chwilę oderwać się od powtarzania materiału z matematyki i języka polskiego i zabawić się na swojej studniówce. Zdarza się ona tylko raz w życiu, dlatego dobrze dopiąć przygotowania na ostatni guzik i zapewnić nie tylko odpowiednie menu, muzykę i wystrój, ale również salę. Czym kierować się przy jej wyborze?

  Dowiedz się więcej
 • Chrzcini w łodzi w restauracji Satyna
  04/12/2023 0 Komentarze
  Organizacja chrzcin - o czym należy pamiętać?

  Zanim przyjdzie pora, by świętować pierwsze urodziny swojego dziecka, wcześniej nadarza się inne, równie ważne wydarzenie, które warto uczcić przyjęciem. Mowa tutaj oczywiście o chrzcinach. To wyjątkowe święto nie tylko dla maluszka, ale również dla jego całej rodziny, dlatego warto dobrze się przygotować i zadbać o każdy element. O czym należy pamiętać podczas organizowania tego typu uroczystości?

  Dowiedz się więcej
 • Dwie kobiety na imprezie firmowej w restauracji Satyna
  04/12/2023 0 Komentarze
  O czym pamiętać organizując imprezę firmową?

  Nie tylko w życiu prywatnym, ale również w tym służbowym znajdzie się wiele powodów do świętowania. Zacieśnienie relacji współpracowników czy doskonałe wyniki w sprzedaży sprzyjają zorganizowaniu imprezy firmowej. Takie przyjęcie jest doskonałą okazją, by uczcić sukces przedsiębiorstwa, a do tego spotkać się z całym zespołem pracowników poza biurem. Jak zaplanować tego typu wydarzenie? W tym artykule podpowiemy Ci, na co zwrócić uwagę.

  Dowiedz się więcej
 • Zimna płyta na imprezie w restauracji Satyna w Łodzi
  31/08/2023 0 Komentarze
  Zimna płyta na imprezie – jakie przekąski i przystawki polubi każdy

  Organizowanie przyjęcia wiąże się z przygotowaniem menu, w końcu smaczne jedzenie to podstawa każdej imprezy. Zanim jednak zaczniesz planować gorące dania, wcześniej dobrze jest pomyśleć o przystawkach, które są rozkładane na stołach jeszcze przed rozpoczęciem zabawy. Są one wyśmienitą przekąską do różnych napojów alkoholowych oraz bezalkoholowych. Co może się znaleźć na zimnej płycie?

  Dowiedz się więcej
 • Organizacja przyjęcia w Łodzi
  31/08/2023 0 Komentarze
  Organizacja przyjęcia w lokalu czy w domu - co wybrać?

  Okazji do zorganizowania imprez okolicznościowych nie brakuje w ciągu roku. Urodziny, rocznice czy chrzciny to doskonałe momenty do świętowania i spotkania się z rodziną oraz przyjaciółmi. Nic więc dziwnego, że wiele osób decyduje się na urządzenie przyjęcia. Jednak w może zrodzić się pytanie, gdzie powinno się ono odbyć - w domu czy w lokalu? W poniższym artykule dowiesz się, które miejsce jest najlepsze na zorganizowanie imprezy okolicznościowej.

  Dowiedz się więcej
 • Obliczanie ilości jedzenia na wesele
  14/08/2023 0 Komentarze
  Jak obliczyć ile jedzenia potrzeba na wesele?

  Podczas wybierania menu na przyjęcie weselne pod uwagę bierze się przede wszystkim to, jakie dania będą serwowane gościom. W końcu to naturalne, że parze młodej zależy na tym, aby potrawy oraz desery wszystkim smakowały. Jednak warto również zastanowić się nad tym, ile właściwie jedzenia będzie potrzebne na stołach, by przypadkiem czegoś nie zabrakło. Aby menu na weselu było wystarczające, warto uwzględnić kilka czynników.

  Dowiedz się więcej
 • Catering na imprezie domowej dla gości
  26/06/2023 0 Komentarze
  Catering na imprezy domowe - czy warto?

  Przyjęcia organizowane w domu wiążą się z wieloma przygotowaniami. Zadbać trzeba nie tylko o wystrój czy muzykę, ale przede wszystkim o jedzenie. Wymyślenie posiłków, nie mówiąc już o ich przygotowaniu, może zająć bardzo dużo czasu. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na wynajęcie firmy cateringowej. Jeśli nadal zastanawiasz się, czy warto zamówić catering na imprezy domowe, poniższy artykuł powinien rozwiać Twoje wszelkie wątpliwości.

  Dowiedz się więcej
 • Catering na imprezie okolicznościowej
  02/06/2023 0 Komentarze
  Jak wybrać catering na imprezę okolicznościową?

  Podstawą każdego udanego przyjęcia jest odpowiednio dobrany poczęstunek. Przy wyborze firmy cateringowej pod uwagę warto wziąć charakter danej imprezy okolicznościowej, by jedzenie nie tylko smakowało gościom, ale także pasowało do klimatu organizowanej uroczystości. Aby przyjęcie w pełni się udało, dobrze jest poświęcić chwilę na dopasowanie menu do stylu imprezy okolicznościowej. Jaki więc catering wybrać?

  Dowiedz się więcej