Blog

Przeczytaj nasze wpisy na blogu

 • 31/08/2023 0 Komentarze
  Zimna płyta na imprezie – jakie przekąski i przystawki polubi każdy

  Organizowanie przyjęcia wiąże się z przygotowaniem menu, w końcu smaczne jedzenie to podstawa każdej imprezy. Zanim jednak zaczniesz planować gorące dania, wcześniej dobrze jest pomyśleć o przystawkach, które są rozkładane na stołach jeszcze przed rozpoczęciem zabawy. Są one wyśmienitą przekąską do różnych napojów alkoholowych oraz bezalkoholowych. Co może się znaleźć na zimnej płycie?

  Dowiedz się więcej
 • 31/08/2023 0 Komentarze
  Organizacja przyjęcia w lokalu czy w domu - co wybrać?

  Okazji do zorganizowania imprez okolicznościowych nie brakuje w ciągu roku. Urodziny, rocznice czy chrzciny to doskonałe momenty do świętowania i spotkania się z rodziną oraz przyjaciółmi. Nic więc dziwnego, że wiele osób decyduje się na urządzenie przyjęcia. Jednak w może zrodzić się pytanie, gdzie powinno się ono odbyć - w domu czy w lokalu? W poniższym artykule dowiesz się, które miejsce jest najlepsze na zorganizowanie imprezy okolicznościowej.

  Dowiedz się więcej
 • 14/08/2023 0 Komentarze
  Jak obliczyć ile jedzenia potrzeba na wesele?

  Podczas wybierania menu na przyjęcie weselne pod uwagę bierze się przede wszystkim to, jakie dania będą serwowane gościom. W końcu to naturalne, że parze młodej zależy na tym, aby potrawy oraz desery wszystkim smakowały. Jednak warto również zastanowić się nad tym, ile właściwie jedzenia będzie potrzebne na stołach, by przypadkiem czegoś nie zabrakło. Aby menu na weselu było wystarczające, warto uwzględnić kilka czynników.

  Dowiedz się więcej
 • 26/06/2023 0 Komentarze
  Catering na imprezy domowe - czy warto?

  Przyjęcia organizowane w domu wiążą się z wieloma przygotowaniami. Zadbać trzeba nie tylko o wystrój czy muzykę, ale przede wszystkim o jedzenie. Wymyślenie posiłków, nie mówiąc już o ich przygotowaniu, może zająć bardzo dużo czasu. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na wynajęcie firmy cateringowej. Jeśli nadal zastanawiasz się, czy warto zamówić catering na imprezy domowe, poniższy artykuł powinien rozwiać Twoje wszelkie wątpliwości.

  Dowiedz się więcej
 • 02/06/2023 0 Komentarze
  Jak wybrać catering na imprezę okolicznościową?

  Podstawą każdego udanego przyjęcia jest odpowiednio dobrany poczęstunek. Przy wyborze firmy cateringowej pod uwagę warto wziąć charakter danej imprezy okolicznościowej, by jedzenie nie tylko smakowało gościom, ale także pasowało do klimatu organizowanej uroczystości. Aby przyjęcie w pełni się udało, dobrze jest poświęcić chwilę na dopasowanie menu do stylu imprezy okolicznościowej. Jaki więc catering wybrać?

  Dowiedz się więcej