Organizacja imprez

Imprezy okolicznościowe oraz wesela

Nasza oferta

Wesela

Imprezy

Catering

Bankiety

Sala bankietowa, organizacja imprez - Łódź

Aranżujemy różnorodne spotkania okolicznościowe z zachowaniem najwyższej dbałości o każdy detal, a także czuwamy nad ich pomyślnym przebiegiem. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza sala bankietowa zapisała się w pamięci gości jako uosobienie luksusu, dobrego smaku oraz profesjonalnej obsługi. Pragniemy stworzyć magiczną atmosferę, która oczaruje każdego. Naszą specjalnością jest organizacja imprez, a w szczególności:

- uroczystości rodzinnych, m.in. chrzcin, komunii, jubileuszy, konsolacji,

- studniówek i zabaw karnawałowych,

- wystawnych wesel,

- służbowych konferencji, bankietów i spotkań integracyjnych.

Nasza wytworna sala bankietowa oraz przestronna restauracja to miejsce, gdzie organizujemy zarówno kameralne, prywatne przyjęcia, jak i huczne imprezy z dużą liczbą gości.

 

Kompleksowa organizacja imprez okolicznościowych


Uświetnimy każdą uroczystość, wprawiając gości w wyjątkowy, przyjemny nastrój. Organizujemy świąteczne spotkania dla firm, które są doskonałą okazją do bliższego poznania i pielęgnowania więzi w zespole. Celebrowanie w naszej restauracji Świąt Bożego Narodzenia lub Wielkanocy odbywa się w rodzinnej atmosferze, pełnej radości i zrozumienia.


Esencją restauracji jest doskonałe zaplecze gastronomiczne. W menu znajdują się nie tylko tradycyjne polskie dania, ale także wyśmienite potrawy kuchni europejskiej. Obsługę imprez powierzono natomiast zespołowi prawdziwych profesjonalistów, którzy dbają o sprawny oraz kulturalny serwis. Szef kuchni naszej restauracji zachwyci nawet najbardziej wymagające podniebienia.

 

Odrobina luksusu w samym sercu Łodzi

 

Nasza ekskluzywna restauracja w Łodzi mieści się w niezwykle dogodnej lokalizacji. Centrum miasta to gwarancja doskonałego połączenia komunikacyjnego. Na zmotoryzowanych czeka natomiast przestronny parking.


Wystrój sali bankietowej łączy elementy stylu pałacowego oraz glamour. Dysponujemy także elegancką salą VIP, na której organizujemy eventy branżowe, prezentacje multimedialne, zamknięte imprezy prywatne oraz obiady rodzinne.


Zapraszamy na naszą magiczną salę bankietową wszystkich miłośników gustownych wnętrz, nie tylko z Łodzi. Gwarantujemy dużą dawkę niezapomnianych wrażeń.