Wesele

Przestronne wnętrze urządzone zostało z dbałością o zachowanie idealnych proporcji między wyszukaną elegancją a przytulnością.

Dzięki temu sala weselna w Restauracji Satyna doskonale nadaje się na organizację przyjęcia po ślubie

zarówno dla dużej liczby, jak i dla kameralnego grona, ponieważ posiadamy też przytulną, niedużą salę VIP na piętrze. Nie tylko wystrój decyduje o tym, że restauracja stanowi idealne miejsce na wesele w Łodzi. Dogodna lokalizacja w centrum miasta również się do tego przyczynia. W łatwy sposób można dotrzeć tu komunikacją miejską, zaś osoby zmotoryzowane mogą pozostawić auto na pobliskim parkingu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gwarantujemy pięknie przystrojone stoły oraz menu dostosowane do potrzeb.

Przygotowaliśmy poglądowe, przykładowe propozycje menu oparte na kuchni polskiej i europejskiej. Karta obejmuje weselny chleb na przywitanie a także danie główne i dodatkowo trzy dania gorące serwowane przed północą, po północy oraz nad ranem. Podajemy także wybrany deser, zaś stale zapewniamy świeże zimne zakąski, sałatki i przekąski na słodko. Gwarantujemy również zimne i gorące napoje.

Organizacja wesela w naszej łódzkiej restauracji to propozycja dla wszystkich,

którzy oprócz luksusowego wystroju i perfekcyjnego menu liczą na doskonałą obsługę. Zapewniamy wysoki standard serwisu kelnerskiego. Nasz personel z doskonałym wyczuciem pory, taktem i kulturą osobistą obsługuje stoły. Para Młoda nie musi martwić się niczym w trakcie wydarzenia. My zajmiemy się wszystkim i dopilnujemy, by każdy szczegół przebiegał zgodnie z harmonogramem.

Wesele w Satynie to niezapomniane wrażenia.

 

Estetyka wraz ze znakomitymi efektami kulinarnymi sprawią, że Wasze wesele będzie inne, niż wszystkie. Możliwość ustawienia okrągłych stołów, oryginalny wystrój, doskonała lokalizacja to tylko niektóre z atutów Satyny. Aby poznac wszystkie, po prostu przyjdź i sam/a zobacz.