Wigilie

Święta Bożego Narodzenia to niezwykły czas, w którym zapominamy o wszelkich urazach i przykrościach, koncentrując się na tym, co dobre i piękne.

Rodzinna, pełna miłości i ciepła atmosfera często przenosi się także do zakładów pracy. Dlatego też standardem w wielu przedsiębiorstwach stała się wigilia firmowa, w czasie której pracownicy oraz ich szefowie składają sobie świąteczne życzenia i wymieniają się drobnymi prezentami. Ważnym elementem takiego spotkania jest tradycyjny, świąteczny stół, który jest niezbędny dla stworzenia bożonarodzeniowej atmosfery. Takie spotkanie w mniej oficjalnej niż na co dzień atmosferze to doskonały sposób na poprawę stosunków między współpracownikami, zbudowanie wzajemnego zaufania oraz docenienie pracodawcy, co przekłada się na lepszą efektywność pracy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z myślą o przedsiębiorcach, którzy nie posiadają w swoich firmach odpowiednio obszernej sali lub chcą, aby ich wigilia firmowa odbyła się w miejscu nie kojarzącym się z codziennymi obowiązkami, przygotowaliśmy specjalną ofertę organizacji takiej imprezy w restauracji Satyna w Łodzi.

Dysponujemy przestronną, ciepłą i elegancką salą, która jest idealna do celebrowania tego typu uroczystości. Nasi pracownicy zadbają o to, aby poprzez tradycyjne świąteczne menu, odpowiednie dekorację oraz profesjonalną obsługę pomóc Państwu w stworzeniu świątecznego klimatu i atmosfery radości, która udzieli się wszystkim pracownikom. Dołożymy starań, abyście mogli Państwo spędzić ten czas jak najprzyjemniej i zachować towarzyszące mu emocje do momentu rozpoczęcia uroczystości przy własnych, rodzinnych stołach.

Skontaktuj się