Wielkanoc

Wielkanoc firmowa - Restauracja Satyna

Obok Bożego Narodzenia, to właśnie Wielkanoc jest świętem, które Polacy bardzo cenią, również ze względu na jego podniosły oraz rodzinny charakter. Równocześnie coraz więcej biur i przedsiębiorstw docenia ten wyjątkowy dzień i chętnie organizuje specjalne spotkania dla pracowników. Warto jest jednak zadbać, aby ta szczególna impreza firmowa odbyła się w eleganckiej, a jednocześnie przytulnej sali, w której wszyscy pracownicy, a być może także ich rodziny, poczują się swobodnie i komfortowo. W miejscu, w którym od razu da się poczuć uroczystą atmosferę, a jednocześnie nikt nie będzie skrępowany widokiem codziennych stanowisk pracy.

Imprezy firmowe oraz integracyjne odbywają się w Sali Bankietowej Satyna, która urządzona została elegancko z elementami stylu glamour i pałacowego.

Imprezy firmowe oraz integracyjne odbywają się w Sali Bankietowej Satyna, która urządzona została elegancko z elementami stylu glamour i pałacowego. Ekskluzywny wygląd wnętrza podkreślają efektowne obicia krzeseł z satyny, ozdobne i bogate żyrandole oraz ciężkie i efektowne zasłony. Poszczególne elementy tworzą spójną całość odpowiednią do organizacji spotkań biznesowych. W takim otoczeniu mogą Państwo uczcić jubileusz firmy, zorganizować wigilię pracowniczą lub imprezę teambuildingową. Dopełnieniem efektownego wystroju jest bogata oferta gastronomiczna utrzymana na wysokim poziomie.

Skontaktuj się