Urodziny

Niezależnie od tego jaka liczba świeczek jest zapalona na torcie, urodziny to niepowtarzalny dzień. A staje się jeszcze bardziej wyjątkowy, gdy spędza się go z rodziną i przyjaciółmi.

Będziemy zaszczyceni, jeżeli wybiorą Państwo naszą Salę Bankietową Restauracji Satyna w Łodzi, by właśnie w niej spędzić swoje święto i celebrować radosne chwile wspólnie z bliskimi. Z chęcią organizujemy przyjęcia każdego typu. Planują Państwo huczną zabawę z muzyką i tańcami, a może elegancką kolację w gronie najbliższych? Postaramy się, by były to niezapomniane chwile, ubogacone wyśmienitym jedzeniem i pięknie przystrojoną salą.

Organizowanie przyjęć urodzinowych

Chętnie zajmiemy się przygotowaniem imprezy z okazji każdych urodzin, nieważne czy są pierwsze, osiemnaste, pięćdziesiąte czy siedemdziesiąte! Chcemy by ten dzień był wyjątkowy dla jubilata i zaproszonych gości, dlatego zadbamy o przygotowanie sali, wybornego menu i profesjonalne zaserwowanie wybranych potraw. 

 

Zależy nam na tym, aby dzień uroczystości był taki, jaki Państwo sobie wymarzą. Z tego powodu zapraszamy na spotkanie z naszym menadżerem, podczas którego można omówić organizację przyjęcia urodzinowego i dostosować je do swoich potrzeb. Zakres zmian obejmuje modyfikację niektórych potraw, wybór serwowanych napojów i najważniejsze! Godzinę, o której mamy podać wybrany przez Państwa tort!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jubileusze w Sali Bankietowej Restauracji Satyna

Nasza sala jest w pełni przystosowana do wyprawiania hucznych imprez. Jeśli planują Państwo podczas przyjęcia urodzinowego nie tylko zjeść wyśmienity obiad lub kolację, ale także potańczyć, nic nie stoi na przeszkodzie! Nasza sala bankietowa to doskonałe miejsce do zorganizowania imprez tanecznych, gdyż mamy specjalne miejsce przeznaczone dla zespołu muzycznego czy didżeja, który poprowadzi zabawę. Nie muszą się Państwo o nic martwić, gdyż mamy doświadczenie w organizowaniu przyjęć jubileuszowych. Dołożymy wszelkich starań, by ten dzień był niezapomniany i wyjątkowy tak, by mogli się Państwo nim w pełni cieszyć w gronie najbliższych.

Skontaktuj się