Sylwester

Spraw, by w tym roku ta jedyna w swoim rodzaju noc miała jeszcze bardziej niezwykły charakter. 

Wejdź w nowy rok w otoczeniu bliskich ci ludzi, w miejscu stworzonym, aby zachwycać gości zarówno estetyką wystroju, jak i wykwintnymi regionalnymi daniami. Zapewnij sobie wspaniałą zabawę w wyjątkowym otoczeniu naszej eleganckiej, a jednocześnie jedynej w swoim rodzaju restauracji w sercu Łodzi.

Pobierz bogate menu Sylwestrowe z alkoholem bez ograniczeń

Właśnie w naszej Sali Bankietowej organizowana jest impreza sylwestrowa, w której możesz wziąć udział razem z większą grupą przyjaciół lub też z kilkoma znajomymi.

Zamawiając u nas stolik masz pewność, że spędzisz tę noc przy wspaniałej muzyce i w miłym towarzystwie. Zapewniamy przede wszystkim menu złożone z wybornych dań kuchni europejskiej. To u nas skosztujesz zarówno potraw z kuchni regionalnej, jak i pochodzących z najdalszych zakątków kontynentu. Nasze zupy, dania główne, desery i przekąski ucieszą podniebienie osób nawet najbardziej wrażliwych na smak oraz wygląd dań, gdyż nasze potrawy są dopracowane również w tym aspekcie. Możemy oprócz tego dostosować menu do indywidualnych potrzeb dietetycznych naszych klientów – chcemy mieć pewność, że każdy wyjdzie z przygotowanej przez nas imprezy sylwestrowej zadowolony.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasza kompetentna obsługa kelnerska zadba o to, aby przez całą noc przybyłym na imprezę gościom nie zabrakło napojów oraz przekąsek.

Elegancki, wręcz perfekcyjny wystrój sali ucieszy nawet najbardziej wyczulone na piękno oko. Dodatkowo, będziesz bawić się przy muzyce profesjonalnego DJ-a, który zadba o to, abyście tej nocy nie zapomnieli do końca życia. W naszej sali będzie rozbrzmiewać muzyka z najróżniejszych lat tak, aby sprostać oczekiwaniom gości w rozmaitym wieku i aby każdy chciał bawić się na specjalnie przygotowanym parkiecie. To wszystko w połączeniu z perfekcyjnie skomponowanym menu sprawi, że dla każdego z uczestników zabawy ten Sylwester będzie pełen miłych wspomnień.

Impreza sylwestrowa w Restauracji Satyna to sposób na wspaniałe spędzenie wieczoru i zabawę do białego rana!

Zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się