Studniówka

Każdy z nas doświadcza w swoim życiu wielu ważnych momentów, które zapadają w pamięci na kolejne lata, a być może i całe życie.

Jednym z nich jest z pewnością pierwszy poważniejszy bal w życiu, jakim jest studniówka. Przyszli maturzyści mogą wspólnie zabawić się na sto dni przed niezwykle ważnym egzaminem – maturą. Dlatego tez warto dołożyć wszelkich starań, aby ta uroczystość była zorganizowana w odpowiedni sposób. Jedną z kluczowych kwestii jest w tym wypadku lokal na studniówkę. Istnieje wiele obiektów, oferujących przygotowanie tego typu imprezy, jednak niezwykle ważne jest, aby wybrać firmę, która zajmuje się tego typu usługami profesjonalnie i może zapewnić najlepsze dopasowanie do oczekiwań klientów, w tym wypadku szkoły.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Restauracja Satyna w Łodzi posiada bogate doświadczenie w organizacji studniówki, dlatego też może zaproponować elastyczne warunki współpracy oraz pełną możliwość modyfikacji poszczególnych elementów usługi – menu, programu, liczby gości, itp.

Organizacja studniówki w naszym lokalu to przede wszystkim gwarancja przestronnego wnętrza, które pomieści wszystkich gości, a także zadziwi pięknymi dekoracjami, przygotowanymi specjalnie na tę uroczystość. Oczywiście przygotowujemy odpowiednio duży parkiet do poloneza, ewentualnych występów oraz tańca. Nie zapominamy także o starannie przygotowanym, pysznym menu, składającym się zarówno z dania głównego, jak również wielu przekąsek.

 

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości – skontaktuj się z nami! Stworzymy dla Twojej szkoły specjalną ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb.

Skontaktuj się