Konsolacje (stypy)

Trudnym momentem zawsze jest pożegnanie bliskiej osoby, która odeszła od nas na zawsze. 

 Po pogrzebie na cmentarzu wspomnieć zmarłego i uczcić jego pamięć można w gronie rodziny oraz najbliższej rodziny podczas konsolacji. Szczególnie jest to ważne w przypadku przyjazdu osób z innych części kraju czy z zagranicy, których można w ten sposób w odpowiedni sposób ugościć, zwłaszcza gdy nie widzieliśmy tych osób od dłuższego czasu.

Konsolacja

Zorganizowanie stypy w lokalu sprawia, że najbliższe osoby, które w związku z pogrzebem są zmuszone załatwić wiele formalności, mogą zostać odciążone chociażby od gotowania posiłków i przygotowywanie potraw dla osób przybywających na ostatnie pożegnanie zmarłego. Pozwoli to także przyjąć większą liczbę osób niż byłoby to możliwe w warunkach domowych. W tym trudnym dniu odciążymy Państwa od tych obowiązków i z największą starannością przygotujemy stypę.

Obsługa

W restauracji „Satyna” pracują doświadczeni kelnerzy oraz kucharze, którzy dołożą wszelkich starań, by podczas konsolacji wszystko przebiegło bez zakłóceń. Dzięki temu będą mogli Państwo skupić się jedynie na spędzeniu czasu ze swoimi bliskimi.

Menu

Przygotowaliśmy dla naszych klientów kilka propozycji menu, różniących się liczbą doborem posiłków, a także ceną. W ramach tych opcji mogą Państwo wybrać odpowiedni rodzaj zupy, dania mięsnego wraz ze wskazanymi dodatkami oraz deserem. Pełna oferta jest uzależniona od wybranego zestawu. Podczas wcześniejszej konsultacji z menedżerem lokalu pomożemy wybrać przystępną opcję w zależności od preferencji Państwa oraz zaproszonych gości na konsolację.

Lokalizacja

Nasz lokal umiejscowiony jest w dogodnym miejscu pod względem dojazdu, znajdującym się w stosunkowo niewielkiej odległości oraz będącym dobrze skomunikowanym z łódzkimi nekropoliami, w tym cmentarzem komunalnym „Doły”. Do restauracji „Satyna” można w wygodny sposób dotrzeć komunikacją publiczną, zaś osoby przyjeżdżające samochodem mogą zaparkować swój samochód na okolicznych miejscach postojowych.