Konferencje

Organizacja spotkań oraz konferencji biznesowych

Jeżeli planują Państwo kolację biznesową lub konferencję, która umożliwi zawarcie umowy, zaplanowanie rozwoju marki czy rozwiązanie problematycznych zagadnień, warto postarać się o neutralne miejsce, zapewniające odpowiednie warunki i do spożycia wyśmienitego posiłku, i do rozmów o kwestiach firmowych. Takim miejscem jest nasza Restauracja Satyna – niezwykle elegancki, przytulny lokal, pozytywnie wpływający na nastrój wszystkich Gości.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przestronna, gustownie urządzona sala naszej restauracji to miejsce doskonałe do organizacji spotkań biznesowych.

Wnętrze pełne pięknych dodatków jest idealnym tłem dla ważnych kwestii, dodaje im znaczenia i powagi. Luksusowe meble, cicha, przyjemna atmosfera i wystrój dopracowany do ostatniego szczegółu pozwalają Gościom się odprężyć, oczyścić umysł i skupić się na najważniejszych zagadnieniach, jakie powinny zostać omówione. Odnajdą się u nas firmy duże i małe – dysponujemy salą, która pozwoli nam na spełnienie potrzeb i wymagań każdego przedsiębiorstwa.

 

Nasz lokal to nie tylko niezwykle urządzona przestrzeń, która zachwyca stonowaną kolorystyką i pięknymi dekoracjami – to także miejsce, w którym skosztują Państwo najsmaczniejszych potraw kuchni europejskiej, przygotowanych przez wykwalifikowanego, cenionego szefa kuchni. Bogate menu pozwoli na zaplanowanie idealnej kolacji biznesowej, która zadowoli kubki smakowe każdego z naszych Gości. Dania są niezwykle smaczne i zdrowe, przygotowywane wyłącznie z naturalnych i świeżych składników. Doskonałą propozycję dla siebie znajdą zarówno miłośnicy tradycji, jak i wegetarianie czy zwolennicy lekkich posiłków. Dbamy nie tylko o najwyższą jakość serwowanych przez nas potraw, ale także piękne, efektowne podanie, podnoszące standard posiłku.

Podczas konferencji także zajmujemy się obsługą gastronomiczną, proponując wszystkim uczestnikom bufet z przekąskami i ciepłymi napojami.

 

Podczas konferencji także zajmujemy się obsługą gastronomiczną, proponując wszystkim uczestnikom bufet z przekąskami i ciepłymi napojami. Polecamy kilka zestawów, odpowiednich na wydarzenia zarówno dla dużej, jak i małej liczby osób. Zapewnią wysoki standard i komfort wszystkim zaproszonym Gościom, niezależnie od planowanej długości spotkania. Sprawna, miła i dyskretna obsługa nie będzie rozpraszała uczestników, a przy tym zadba o ich dobre samopoczucie.

Profesjonalna konferencja nie może odbyć się bez odpowiedniego sprzętu multimedialnego,

który pozwoli przedstawić główne zagadnienia, wyświetlić prezentację czy estetycznie przybliżyć uczestnikom przygotowane materiały innego typu. Dysponujemy nowoczesnym ekranem oraz rzutnikiem, umożliwiającymi zaprezentowanie danych z własnego laptopa. Dzięki przestronności naszej sali restauracyjnej można z łatwością zademonstrować materiały wszystkim obecnym Gościom, co znacznie ułatwia poprowadzenie wydarzenia. Umożliwiamy także dostosowanie układu miejsc do potrzeb naszych Gości, dzięki czemu kontakt uczestników będzie ułatwiony, a osoba przewodnicząca bez kłopotów dotrze do wszystkich osób biorących udział w wydarzeniu i zrealizuje cały jego plan, unikając jakichkolwiek trudności.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Również w przypadku uroczystości firmowych służymy profesjonalną obsługą oraz doskonale dopracowanym menu, pozwalającym na organizację spotkania biznesowego na najwyższym poziomie.

Zadbamy o komfort wszystkich Gości, odświętną atmosferę, a także pomożemy przy rozdawaniu nagród i wyróżnień dla zasłużonych pracowników. Dołożymy wszelkich starań, by spędzili Państwo miły i owocny wieczór, który pozostanie w pamięci wszystkich uczestników na długo. Nasza sala ma wręcz idealny wystrój na eleganckie bankiety.

 

Nasz obiekt znajduje się w doskonałej lokalizacji – w samym centrum miasta, dzięki czemu stanowi idealne miejsce na spotkanie z partnerami biznesowymi czy kontrahentami. Dojazd nie stanowi żadnego problemu, także w przypadku podróży z innych miejsc w kraju. W okolicy znajdują się również ciekawe atrakcje, pozwalające na urozmaicenie wyjazdu. Chętnie podpowiemy, gdzie najlepiej udać się po zakończonym wydarzeniu firmowym – Łódź jest niezwykle ciekawym miastem, które przy intensywnym rozwoju nie zapomina także o swojej bogatej historii.

Przykładowa propozycja menu na konferencję:

Zestaw I

- kawa, herbata
- woda min. n/gaz
- paluszki,krakersy
- dodatki (mleko, cytryna, cukier)

Zestaw II

- kawa, herbata
- woda min. n/gaz
- sok owocowy
- ciasteczka kruche
- dodatki (mleko, cytryna, cukier )

Zestaw III

- kawa, herbata
- woda min.
- sok owocowy
- kawa, herbata
- ciasteczka koktajlowe-bankietowe
- dodatki (mleko, cytryna,cukier)

Zapraszamy do kontaktu!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Skontaktuj się