Komunia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dzień, w którym dziecko po raz pierwszy przyjmuje Najświętszy Sakrament, jest niezwykle ważnym wydarzeniem – zarówno dla niego, jak i dla całej rodziny.

Biorą w nim udział nie tylko najbliżsi – rodzice i rodzeństwo, ale także ciocie, wujkowie oraz przyjaciele. Po części oficjalnej odbywającej się w kościele zwykle następuje uroczysty obiad, który stanowi okazję do spotkania i wspólnego celebrowania tego wyjątkowego momentu. To tradycja, która pokazuje, jak ważne jest dla nas towarzyszenie dziecku w tym dniu. Wiele osób nie dysponuje w swoich domach wystarczającą ilością miejsca, które mogłoby pomieścić wszystkie zaproszone osoby, dlatego coraz popularniejsze staje się organizowanie tego typu uroczystości w lokalach.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom restauracja Satyna w Łodzi w sposób kompleksowy organizuje komunie i inne imprezy rodzinne.

Przejmujemy na siebie wszystkie czynności związane z przyrządzeniem obiadu, abyście mogli Państwo spokojnie i jak najlepiej przeżywać ten wyjątkowy dzień. Przygotowując uroczystość dbamy o to, aby zapewnić jej uczestnikom jak najlepsze warunki do wspólnego świętowania. Dbamy zarówno o potrzeby dzieci, bo to one są w tym dniu najważniejsze, jak i dorosłych członków rodziny. Wybieramy odpowiednie, bazujące na wykwintnych smakach menu, dbamy o elegancki, a jednocześnie nie narzucający się wystrój sali oraz profesjonalną obsługę kelnerską. Organizacja komunii w restauracji Satyna – miejscu o niezwykłym uroku i niepowtarzalnej atmosferze sprawi, że uroczystość ta pozostanie w pamięci dziecka oraz wszystkich towarzyszących mu tego dnia osób na długo.

Skontaktuj się