Karnawał

Impreza karnawałowa - Restauracja Satyna

Już niedługo możesz bawić się razem z nami do białego rana. Restauracja Satyna proponuje jedną z najlepszych imprez karnawałowych w całej Łodzi. W miłej atmosferze, w eleganckim otoczeniu jasnych sal o stonowanej kolorystyce i przy wspaniałej muzyce spędzicie noc jedyną w swoim rodzaju.

Pobierz menu karnawałowe

To właśnie do nas, do centrum Łodzi już niedługo zawita karnawał rodem z gorącego Rio.

Dzięki naszej restauracji przekonacie się, że również tutaj można dać ponieść się zarówno gorącym latynoskim rytmom, jak i znanym i lubianym rodzimym utworom. Proponujemy imprezę karnawałową, jaką będziecie wspominać przez wiele lat. W naszej ciekawie urządzonej sali bankietowej czekać na was będzie profesjonalny DJ, który zadba o to, aby zarówno starsi, jak i młodsi uczestnicy imprezy cieszyli się z tego wspaniałego wieczoru. Wśród najbliższych wam osób spędzicie całą noc tańcząc oraz próbując wspaniałych potraw kuchni regionalnej oraz europejskiej. Nasi kucharze dołożą wszelkich starań, aby każdy z gości otrzymał wyborne danie, dodatkowo atrakcyjnie podane. Co więcej, na życzenie gości, możemy przygotować również dania dostosowane do konkretnej diety.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zadzwońcie do nas i zamówcie stolik dla siebie oraz swoich bliskich i przyjaciół.

Gwarantujemy, że staranny, a jednocześnie szykowny wystrój sali, miła i profesjonalna obsługa oraz porywająca do tańca muzyka sprawią, że zadowoleni będą wszyscy, którzy poszukują wspaniałej zabawy oraz doznań estetycznych i kulinarnych. Nasza impreza karnawałowa to wydarzenie, którego nie możecie przegapić!

Skontaktuj się