Chrzciny

Ważnym wydarzeniem w życiu każdego dziecka, a także młodych rodziców są chrzciny.

Ważnym wydarzeniem w życiu każdego dziecka, a także młodych rodziców są chrzciny. Dzięki naszym usługom rodzina może zostać odciążona z wielu czasochłonnych oraz wymagających dużego zaangażowania zadań, co pozwala skupić się jedynie na najważniejszych kwestiach związanych z przebiegiem uroczystości.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kompleksowa obsługa

Przygotujemy dla Państwa kameralne przyjęcie, a także chrzciny dla większej liczby osób, dla których może zostać przygotowana nasza sala VIP. Doświadczony zespół kucharzy oraz kelnerów zajmie się obsługą gości podczas całej uroczystości, co pozwoli skupić się Państwu jedynie na wspólnym świętowaniu. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, będziemy do Państwa usług, starając się osiągnąć maksymalne zadowolenie klientów.

Menu

Specjalnie z myślą o imprezach okolicznościowych przygotowaliśmy dla Państwa trzy standardowe propozycje menu, które są zróżnicowane pod kątem liczby serwowanych dań oraz możliwego wyboru potraw. Podstawowa oferta obejmuje wybraną zupę, danie główne, a także deser oraz dodatkowe ciepłe i zimne napoje. Można także indywidualnie porozumieć się w sprawie wyboru własnego spisu serwowanych dań kuchni polskiej.

Udogodnienia dla najmłodszych

Przygotowujemy również wiele atrakcji dla najmłodszych gości, których zaproszą Państwo na swoje przyjęcie. To nie tylko osobne miejsce rozrywki, w którym znalazły się zabawki zajmujące czas dzieciom. Przy okazji różnych uroczystości, w tym także chrzcin, za dodatkową opłatą możemy zapewnić opiekę animatorki, która będzie w stanie odpowiednio zaplanować czas najmłodszym. Innym udogodnieniem jest także specjalne menu, które przygotowujemy z myślą o dzieciach przybywających do naszego lokalu.

Lokalizacja

Ze względu na komfortowe umiejscowienie naszego lokalu w centrum Łodzi, a jednocześnie w pobliżu przelotowych tras łatwo dotrzeć do restauracji Satyna. W dodatku jest ona zlokalizowana w pobliżu kilku kościołów, w tym chociażby świątyni Podwyższenia Świętego Krzyża oraz innych parafii, co sprzyja organizacji chrzcin w naszym lokalu.