Bankiety

W malowniczej scenerii centrum metropolii. W industrialnym anturażu miasta Łódź. Wśród interesujących kamienic i obiektów znajduje się niezwykłe miejsce – Restauracja SATYNA.

Stanowi eklektyczne połączenie licznych inspiracji, zaczerpniętych z ducha miasta, a zarazem tworzy spójną całość estetyczną. Panująca tu wyjątkowa atmosfera doskonale nadaje się na organizację eleganckich rautów i eventów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stylowa sala bankietowa, bogate europejskie menu i profesjonalna obsługa, zagwarantują powodzenie każdej uroczystości.

Zapewniamy wyjątkowe dania kuchni regionalnej, sięgamy po receptury rodzime oraz po przepisy z całego kontynentu. Zapewniamy serwis na najwyższym poziomie, również anglojęzyczny. Na życzenie naszych Klientów jesteśmy w stanie przygotować imprezę z motywem przewodnim.

 

Zapewniamy także profesjonalny catering w siedzibach firm naszych Gości, w domach oraz w każdym z miejscu, do którego zostaniemy zaproszeni.

Imprezy firmowe

Jeżeli poszukują Państwo niezwykle eleganckiego miejsca z doskonałą kuchnią i profesjonalną obsługą, które idealnie nada się na organizację imprezy firmowej, serdecznie zapraszamy do naszej Restauracji Satyna. Jest to miejsce, które łączy w sobie przytulny klimat z odświętną atmosferą. Przestronne sale o pięknym, bogatym wystroju, jasna, stonowana kolorystyka, luksusowe wzory – nasz lokal jest wręcz stworzony do uroczystych wydarzeń, także biznesowych.

 

Dopracowane w najdrobniejszym szczególe wnętrza i piękna zastawa stołowa z pewnością podkreślą doniosłość spotkania i jego uroczysty charakter. Niezależnie od tego, czy planują Państwo integrację pracowników, bankiet czy jubileusz marki, zapewnimy odpowiednie warunki do przeprowadzenia wydarzenia na najwyższym poziomie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Serwujemy wyśmienite potrawy, przygotowane według najlepszych przepisów kuchni tradycyjnej, a także europejskiej.

Rozbudowane menu posiada dania mięsne i bezmięsne, co pozwala na dostosowanie posiłku do preferencji wszystkich Gości. Potrawy są nie tylko wyjątkowo smaczne, ale także zawsze pięknie i efektownie podane. Polecamy szczególnie starannie opracowane propozycje menu, które nawiązują do różnych ciekawych motywów, takich jak pory roku. Nie muszą Państwo troszczyć się o organizację imprezy firmowej – nasza profesjonalna obsługa zapewni komfort wszystkim Gościom, dbając o to, by niczego nie zabrakło. Zajmiemy się uroczystym wystrojem, odpowiednią organizacją miejsca dla uczestników wydarzenia, a także pomocą przy rozdawaniu nagród czy upominków.

 

Nie tylko jednak piękne wnętrza, wyśmienite posiłki i najlepsza obsługa zachęcają do odwiedzenia naszej luksusowej restauracji – również doskonała lokalizacja w centrum Łodzi pozwala na zorganizowanie doskonałej imprezy firmowej, która przypadnie do gustu i pozostanie w pamięci zaproszonych Gości przez długi czas. Prosty dojazd oraz obecność najciekawszych atrakcji i zabytków metropolii w okolicy naszego lokalu pozwala na zaplanowanie wydarzenia na najwyższym poziomie.

Skontaktuj się